Fikret Orman: Baba Hakkı sürekli rüyalarıma giriyor

Fikret Orman: Baba Hakkı sürekli rüyalarıma giriyor

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, gördüğü kabus yüzünden aylardır uyuyamadığını belirtti.

Önceki gece yapımı tamamlanan “Vodafone Arena” nın açılışında yorgun olduğu gözlenen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, gazetecilere yaptığı açıklamada, hem Vodafone Arena’nın açılışında iktidar partisi milletvekillerine yaptığı övgülerle ilgili gelen eleştirileri yanıtladı hem de stadla ilgili yeni açıklamalarda bulundu

Orman gazetecilerden gelen soruları yanıtlarken, stadın yapılışında iktidar milletvekillerine yönelttiği sözlerle ilgili olarak, onlar olmasaydı bu stad olmazdı diyerek sözlerinin arkasında dururken, açılış günü yorgun ve uykusuz olmasını da günlerdir gördüğü kabustan kaynaklı olduğunu belirtti.

HAKKI BABA’YI FORMASIYLA BELEŞTEPE’DE GÖRÜYORUM

Orman günlerdir rüyasına ünlü Beşiktaş’lı forvet ve kulübün onursal başkanı Baba Hakkı (Hakkı Yeten) in girdiğini belirterek, kendisini kulübün ruhunu satmakla suçladığını söyledi. Orman sözlerine şöyle devam etti. “Aylardır aynı rüyayı görüyorum. Sayın Erdoğan’la ben locamızda Beşiktaş-Bursa maçını seyrediyoruz. Tabii locaların hepsi tıklım tıklım dolu, ben de keyiflenmişim. Bu arada hazır laf açılmışken, Sayın Erdoğan’a buradan tekrardan teşekkür etmek istiyorum, onların emeği olmasaydı bu stadı bitiremezdik.”

“Maçı seyrederken birden sahaya meşaleler atılıyor ve ben panik yapıyorum. Artık bu tarz şeylere kesinlikle müsaade etmeyeceğiz. Stada meşale atanları kamera ile tespit edeceğiz. Tüm stadı bembeyaz bir kaplıyor ve birden dumanların içinden Beleştepe’de Hakkı Baba’yı görüyorum, üzerinde Beşiktaş forması ile bana sinirli bir şekilde bakıp kulübün ruhunu satmakla suçlayıp, Beşiktaş’ın semt takımı olduğunu ve bu ruhunun asla değişmeyeceğini söylüyor.”

Hakkı Yetim

“Ben de ona dilimin döndüğü kadar endüstriyel futbolu anlatmaya çalışıyorum ama taraftarların uğultusu yüzünden ne söylediklerim anlaşılmıyor. Bir anda Beşiktaş gol atıyor ama skorbordda “Baba hakkı ödenmez yazıyor” ben de ne alaka diyorum, sinirleniyorum. Tayyip beye bakıyorum onu da sinirlenmiş görünce iyice strese giriyorum.”

ÇARŞI’DA DOLAŞIYORUM, KİMSE BANA MAL SATMIYOR

Sonra kendimi birden çarşı da görüyorum, elimde file var ama file bomboş. Alışveriş yapmaya çalışıyorum ama hiç bir çarşı esnafı bana mal satmıyor. Çarşı’da “Çok Sevdik Be Abi” yazılı bir pankart görüyorum. Optik Başkan pankartın içinde çıkıyor üzerime yürüyor, ben de kaçmaya çalışırken kan ter içinde uyanıyorum.”

Aylardır aynı rüyayı görüp duruyorum. Bu durumdan kurtulmak için Vodafone yetkililerine, Hakkı babanın ismini bir tribüne versek mi önerisi getirdim, onlarda sponsorsuz olmaz dediler, şimdi “Vodafone Hakkı Yeten Tribünü” olsa o da olmayacak, ne yapacağımı şaşırdım.”

Kirpi güncel

Bu haberler de ilginizi çekebilir