Osmanlıspor’da fetret devri

Osmanlıspor’da fetret devri

Son olaylı Adana Demirspor maçı sonrasında istifa eden teknik direktor Selim Kırmıklı’dan boşalan koltuğa Fatih Eryılmaz’ın getirilmesi, Osmanlıspor’daki suları durdurmaya yetmeyecek gibi gözüküyor.

Öfkeli taraftarlar, takımın son 8 maçta 1 beraberlik, 5 mağlubiyet, bir maçı da sahada çıkan olaylar sonucu federasyon kararıyla hükmen kaybederek ligin dibine demir atması üzerine, Söğüt’te bulunan kulüp binasını basarak, teknik direktör Vahdettin Genç’in istifasını istedi.

Kulüp binasını basan “Şehzadeler” adlı taraftar grubunun sözcüsü, deli İbrahim lakaplı İbrahim Şener, takımın Mehter marşı gibi iki ileri bir geri gittiğini söyleyerek, sadece teknik direktörün istifasının yetmeyecegini, başkanın da istifa etmesi gerektiğini söyleyerek şunları ifade etti. “Başkanı her gün alemlerde görüyoruz. Anlaşılan kendisi Lale Devri’ne girmiş gibi gözüküyor. Ona 3.Ahmet’in akıbetini hatırlatmak isterim. Kimse taraftardan büyük değildir”.

Başkan Vahdettin Genç ise, taraftarları bir avuç baldırıçıplak ve çapulcu olarak niteleyererek ağır bir dille suçladı. Genç sözlerine şöyle devam etti “Bu baldırıçıplak taraftar gurubu takıma zarar veriyor. Geçen hafta stada gürz, torz gibi aletler sokmaya çalışırken yakalanmışlar. Ayrıca sahaya inerek rakip futbolculara saldırarak maçı tatil ettirmek kulübe ihanettir. Tez zamanda bu günümüz yeniçerilerinin kellesini uçuracağım, hiç merak etmesinler”.

“Belki şu an gerileme döneminde olabiliriz ama bu kulüp bir Beyazıt arıyorsa o da benim” dedi.
Kirpi Spor

Bu haberler de ilginizi çekebilir