Kirpice.com’da yer alan  haberlerin hepsi % 100 özgün ve asparagas haberlerdir. Yayın politikamız gereği okuyucularımızın gizliliğine ve haklarına çok önem veriyoruz. Sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebileceğiniz her alanda, gizliliğinizi ve güvenliğinizi en üst seviyede tutmak için aşağıdaki belirttiğimiz maddelerle ilgili adımları uyguluyoruz.

  • Yorum alanları
  • İletişim sayfası
  • Facebook Sayfamız
  • Twitter Hesabımız
  • Google Plus

Yorum Alanı
Sitemiz üzerinde haberlerle ilgili eleştirileriniz yazabileceğiniz alan olan yorum bölümünde, e-posta adresleriniz gibi bilgileriniz, kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Sizden e-posta adresi istememizin sebebi, yorum alanları dışında sizinle iletişim kurma isteğimizden kaynaklanmaktadır.

İletişim Sayfası
Bu sayfa aracılığı ile sitemize haber ekleyebilir ve yazar kadorosuna katılabilir yada sitemizle ilgili her türlü görüş, öneri ve şikayetiniz belirtebilirsiniz. Mailinize geri dönüş yapabilmemiz için, kendi mutalaka e-mailinizi de girmeniz gerekmektedir. Bize vermiş olduğunuz tüm kişisel bilgileriniz, sizin güvenliğiniz ve haklarınız için tamamıyle gizli tutulmaktadır.

Sosyal Ağlar ve Paylaşım
Kullandığımız Facebook, Twitter, Google Plus ve diğer Sosyal Ağ bileşenleri, ilgili sitelerin geliştirici sayfalarından alıp kullandığımız hazır ve üreticilerin denetiminde olan güvenli bileşenlerdir. Kirpi olarak politikamız, ilgili sosyal ağların gizlilik politikalarıyla birebir aynıdır.