St Pauli teknik direktöründen olumsuz cevap alan Beşiktaş rotayı Livorno’ya çevirdi

St Pauli teknik direktöründen olumsuz cevap alan Beşiktaş rotayı Livorno’ya çevirdi

Konyaspor yenilgisiyle beraber Spor Toto Süper Lig’deki şampiyonluk umutlarını kaybeden Beşiktaş’ta teknik direktör arayışları hız kazandı.

Sezona büyük umutlarla başlayan, yaptığı başarılı Türk oyuncu transferleriyle adından söz ettiren Beşiktaş’ın, Konyaspor’la berabere kalarak, ligin bitimine 3 hafta kala şampiyonluk yarışına havlu atması üzerine, teknik direktör arama çalışmalarına başladığı öğrenildi.

Klübe yakın kaynaklardan öğrenilen bilgiye göre, Almanya’nın St Pauli takımının teknik direktörü Roland Vrabec’e teklif götüren, takımıyla 2 sene daha mukavelesi olduğu için olumsuz yanıt alan Beşiktaş’ın yeni hedefi İtalya Seri A ‘da mücadele eden Livorno’nun teknik direktörü Davide Nicola. İtalyan teknik direktörle yapılan ilk görüşmelerin olumlu geçtiği, Beşiktaş’ı ve çarşı’yı yakından tanıyan antrenörün Türkiye’de çalışmaya sıcak baktığı öğrenildi.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Fikret Orman, taraftarlara kesinlikler endişelenmemelerini, kulübün yapısı ve gelenekleriyle uyuşacak bir hoca bulmak için çalıştıklarını, yeni gelecek hocanın Biliç’i aratmayacağını söyledi.

Kirpi Spor

Bu haberler de ilginizi çekebilir